O nás

Inovácia

Pre spoločnosť orientovanú na budúcnosť je inovatívne myslenie a konanie základnými opornými piliermi úspešnej podnikovej stratégie. Inovácia pre nás začína pri palete produktov: Naše rozsiahle portfólio ponúka množstvo kvalitných produktov. Okrem toho pravidelne pracujeme na vývoji nových produktov, pričom zákazníci významne prispievajú svojou spätnou väzbou. V centre naše práce je vždy záujem a spokojnosť našich zákazníkov. Vďaka najmodernejším výrobným spôsobom a vysoko automatizovaným procesom garantujeme vynikajúce výsledky s bezplatným kompletným servisom. Aby ste dokázali hospodáriť inovatívne, sú motivovaní zamestnanci s novými nápadmi spolu s dlhodobou spoluprácou s dodávateľmi a logistickými partnermi dôležitými základnými kameňmi našej podnikovej filozofie.

Vášeň

Okrem produktivity a efektívnosti je vášeň nevyhnutným faktorom neustáleho úspechu našej spoločnosti. Naša vášeň sa jasne odráža v našich produktoch. Ako online prémiový odborník na tlač sa stále snažíme ponúkať na trhu tie najlepšie výrobky a svojim zákazníkom prinášať tie najlepšie kompletné služby. K tomu patrí používanie vysokokvalitných materiálov a neustála optimalizácia tlačových a výrobných procesov, ale aj neustále rozširovanie portfólia a vývoj softvéru. Na prvom mieste je pritom spokojnosť našich zákazníkov. Zohľadnenie spätnej väzby zákazníkov denne výrazne prispieva k zlepšeniu našej spoločnosti a jej procesov.

Starostlivosť

Kvalita a cenová štruktúra patria v naše spoločnosti k dôležitým faktorom, aby sme sa odlíšili od množstva konkurencie a vydržali na trhu. Kladieme preto veľký dôraz na vysoké nároky na kvalitu a atraktívne ceny. Spracovanie vysokokvalitných materiálov a dôkladná kontrola kvality k tomu paria rovnako ako dlhoročná spolupráca s dodávateľmi a logistickými partnermi. Transparentné procesy a jasná štruktúra s plochou hierarchiou umožňujú to najlepšie spracovanie našich produktov a prvotriedne služby. Ako prémiový portál pre vysokokvalitné tlačové výrobky ponúkame svojim zákazníkom nielen vynikajúce výsledky, ale garantujeme okrem toho aj spoľahlivú infraštruktúru obstarávania materiálov až po hotový výrobok. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás vždy na prvom mieste.